Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

Masz już stronę internetową? To nie wystarczy! Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób użytkownicy znajdą ją w Internecie?

Wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszym źródłem informacji w sieci. Kiedy szukamy interesujących nas informacji, produktów czy usług, wpisujemy w polu wyszukiwarki określone słowa kluczowe. Rzadko jednak wchodzimy na dalsze strony wyników wyszukiwania. Większość wejść zbierają serwisy znajdujące się na pierwszej stronie. Profesjonalne pozycjonowanie strony sprawi, że Twoja strona pojawi się w upragnionym TOP10, a ruch na niej wzrośnie nawet o kilkaset procent. Im więcej osób trafi na Twoją stronę, tym więcej zapozna się z ofertą, kupi Twój produkt czy skorzysta z Twojej usługi.

Pozycjonowanie strony internetowej pomoże także zbudować mocny i trwały wizerunek Twojego biznesu w Internecie i zwiększy świadomość marki. Firmy pojawiające się na pierwszych pozycjach są uznawane za naturalnych liderów branży.

Reklama Google Ads

Linki sponsorowane Google AdWords to najszybsza forma reklamy w internecie. Efekty rozpoczęcie kampanii są praktycznie natychmiastowe.

Prowadzenie kampanii Google AdWords doskonale uzupełnia pozycjonowanie. Zaletą linków sponsorowanych jest również możliwość tworzenia unikalnych reklam dla różnych słów kluczowych.

Jaki jest koszt płatnych linków?

Kampania reklamowa Google AdWords opiera się o model rozliczenia PPC (pay per Click) – płatność tylko za kliknięcie, a nie za wyświetlenie. Model ten idealnie działa w przypadku określenia danego budżetu na reklamę miesięczną lub dzienną. Koszt jednego kliknięcia waha się od kilku groszy do kilkunastu złotych.

Skuteczny marketing internetowy

Zapytaj o ofertę obsługi z zakresu e-marketingu, dostosowaną do Twoich potrzeb

Menu