Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych

Nasze doświadczenie i umiejętności sprawiają, że możemy zaoferować Twojej firmie kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania na potrzeby Internetu. Naszą specjalnością jest tworzenie stron i serwisów internetowych, zarówno stosunkowo prostych stron firmowych, jak i bardziej złożonych serwisów dedykowanych. Jesteśmy w stanie wykonać stronę internetową na każdą kieszeń.

Projektując strony dbamy o to, aby były funkcjonalne, wyjątkowe i idealnie pasowały do Twojej firmy. Projektując strony internetowe uwzględniamy Twoje potrzeby oraz preferencje, a także specyfikę branży, aby jak najlepiej trafić w gusta i potrzeby przyszłych użytkowników Twojego serwisu. Naszym celem jest łączenie atrakcyjnego designu ze skutecznością strony, bo to klucz do sukcesu Twojej firmy!

Projektujemy nowoczesne strony

Projektowanie stron i serwisów internetowych

Wygląd stron jest dla nas bardzo ważny, dlatego dbamy, aby każdy projekt strony internetowej był oryginalny i dopracowany. Zajmujemy się projektowaniem stron www o różnych poziomach skomplikowania, od prostych wizytówek internetowych do obszernych serwisów internetowych, na których prezentowane są duże ilości treści oraz zaawansowane funkcjonalności.

Responsywne strony www

Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne, czyli dostosowane do urządzeń mobilnych. Technologia RWD (responsive web design) może zdecydować o przewadze Twojej strony nad konkurencją, ponieważ coraz więcej użytkowników przegląda strony internetowe na komórkach, smartfonach lub innych urządzeniach mobilnych. Dbamy o to, abyś dotarł do każdego klienta, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta. Dlatego ważne jest, żeby już na etapie projektu strony zaplanować rozłożenie elementów witryny oraz nawigację tak, aby na każdym urządzeniu były czytelne i wygodne w użytkowaniu.

Tworząc strony responsywne oraz mobilne serwisy internetowe dla naszych klientów, bazujemy na najnowszych technologiach, co powoduje, iż uzyskujemy świetne efekty wyświetlania na wielu urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Kodowanie stron internetowych

Projektując strony dbamy o najwyższą poprawność semantyczną kodu i szybkość jej działania. Dzięki temu strony naszych Klientów z łatwością indeksują się w wyszukiwarkach i posiadają odpowiedni potencjał do zajmowania wysokich pozycji w wyszukiwarce.

Strony internetowe z systemem zarządzania treścią, CMS WordPress

Zaakceptowany projekt graficzny kodowany jest do systemu CMS WordPress, który zapewnia Klientowi łatwą, samodzielną administrację serwisu bez żadnej wiedzy programistycznej.

Na etapie testów sprawdzamy poprawność funkcjonowania serwisu pod różnymi przeglądarkami. Wdrożony serwis na naszym testowym serwerze przekazywany jest Klientowi do wglądu. Po akceptacji serwis instalowany jest na wskazanym serwerze a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji. Również po uruchomieniu serwisu przez okres roku świadczymy darmowe wsparcie techniczne i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów.

Menu